Jasne i nowoczesne mieszkania w Warszawie

Ważne było dla nas stworzenie mieszkań jasnych (dlatego wszędzie gdzie to możliwe zaplanowaliśmy w nich duże, panoramiczne okna) i wygodnych, z funkcjonalnymi sypialniami i przestronnymi salonami.

Większość z nas lubi spędzać czas na zewnątrz- namawiamy do odkrywania uroczych zakątków Starej Ochoty i okolicznych parków, a po spacerze zachęcamy do spędzania czasu na pięknie urządzonym i otoczonym zielenią balkonie, ogródku czy – w przypadku mieszkań położnych na ostatnim piętrze –prywatnym zielonym tarasie na dachu budynku. Na części z tych powierzchni zaplanowaliśmy donice z pnączami, a wszędzie - oświetlenie zewnętrzne, gniazda elektryczne i zawory umożliwiające wygodne podlewanie roślin.

Elewacje budynku oraz strefa wejścia, korytarze i klatka schodowa będą utrzymane w spokojnej, eleganckiej biało-szarej kolorystyce, ożywionej roślinnością i starannie dobranymi detalami– zieloną ścianą, lustrami, oświetleniem,  wbudowanymi skrzynkami pocztowymi.

Dużo uwagi poświęciliśmy też zagospodarowaniu najbliższego otoczenia budynku –wybierając efektowne i niewymagające skomplikowanej pielęgnacji krzewy ozdobne, trawy i bluszcze, w dużej części zimozielone, planując elementy małej architektury czy też rezerwując miejsce na parking rowerowy.

Szukasz konkretów- wskakuj tu

Jesteśmy ciekawi czy Ci się spodoba!

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU z naszymi doradcami

Anna Widawska

awidawska@volumetric.pl

tel. 666 826 652

Magdalena Caba

mcaba@volumetric.pl

tel. 664 974 795

Copyright © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies Polityka prywatności Blog Realizacja: ActiveDesign